Google Türkiye’den Ücretsiz Eğitim Projesi : Dijital Atölye

Google Türkiye, ilgi duyan herkesin dijital dünyada kariyer basamaklarını tırmanması için Dijital Atölye adlı online ve fiziksel ortamlarda sunulacak eğitim projesini duyurdu.

Google Dijital Atölye, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, TOBB ve İŞKUR kurumları ile birlikte ortaklaşa yapılacak olan bir program olarak ücretsiz sunulacak.

İŞKUR desteğiyle çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Eğitimlere katılıp tamamlayanlara başarı sertifikası verilecek. Eğer web projeleri ve internet kavramları konusunda kendinizi geliştirmek istiyorsanız dijitalatolye.withgoogle.com adresinden projeyi inceleyebilir ve eğitimlere kayıt olabilirsiniz.

Dijital Atölye nedir?

Dijital bilginizi tazeleme sebebiniz ister işinizi, kariyerinizi büyütmek, ister sadece özgüveninizi artırmak olsun, Dijital Atölyedeki uzmanlar size internet ortamında yardımcı olacak. Yetenek seviyesi, hedefleri, özgeçmişi ne olursa olsun, Dijital Atölyeden herkes faydalanabilir.

Google, Dijital Atölyeyi neden faaliyete geçirdi?

İnternetin nimetlerinden faydalanabilmeyi öğrendiklerinde bireylerin, işletmelerin ve hatta ekonomilerin ne kadar büyüyebileceği inanılmaz bir gerçek. Biz de teknolojik devrimden faydalanabilmek için gereken dijital yeteneklere siz de dahil herkesin sahip olmasını, bu büyümeden herkesin payını almasını istiyoruz.

Eğitimimi tamamladığımda ne tür bilgi ve yetenekler kazanmış olacağım?

Büyümenin sınırı yok! Sizin geçtiğiniz yollardan geçmiş uzmanlarımızın eğitim videolarını izledikten sonra siz de kendinizi ve işletmenizi internetten tanıtabilme yeteneğine sahip olacaksınız. Doğru kullanıcılar tarafından fark edilmeyi, hedeflerinize ulaşmak için interneti en doğru şekilde kullanabilmeyi öğreneceksiniz.

Kaynak : https://dijitalatolye.withgoogle.com

Bu Yazıyı Beğendiyseniz Oy Verebilirsiniz !
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın